Do zespołu BDO Technology jako Partner dołącza Justyna Piesiewicz, która odpowiadać będzie za rozwój praktyki doradztwa w zakresie transformacji cyfrowej.

Joanna Bańkowska, Prezes Zarządu BDO Technology: „Cieszę się, że do naszego zespołu dołącza Justyna. Mam nadzieję, że jej tak bogate doświadczenie zawodowe wniesie wiele dobrego do naszej firmy, ale przede wszystkim będzie znakomitym wsparciem dla obecnych i nowych klientów. Chcę, aby planowane przez nas wydarzenia, projekty doradcze oraz badania rynku, wspierały firmy działające na polskim rynku w osiąganiu ich przewagi konkurencyjnej, dlatego dołączenie Justyny do Zespołu BDO Technology jest dla nas tak istotne”.

Justyna Piesiewicz od ponad 15 lat związana jest z rynkiem nowoczesnych technologii, finansów oraz prawa.

Jak mówi Piesiewicz – „Zależy mi na tym, aby transformacja cyfrowa była postrzegana przez organizacje jako rozwiązanie wnoszące realne korzyści biznesowe i finansowe, a nie jako moda czy konieczność. Bardzo się cieszę, że będziemy mogli w Polsce wykorzystać tak bogate doświadczenie jakie posiada BDO na świecie we wdrażaniu rozwiązań związanych z transformacją cyfrową, która przyczynia się do tego, że organizacje zaczynają funkcjonować szybciej, efektywniej zatrudniając zaangażowanych pracowników i mając lojalnych klientów. Wraz z zespołem ekspertów chcemy aktywnie wspierać kadrę zarządzającą w procesie transformacji cyfrowej, a dzięki wydarzeniom i badaniom, jakie mamy w planie będę chciała również pokazać, jak istotnym elementem w tym procesie jest i będzie człowiek, a właściwie cały zespół.

 


Justyna Piesiewicz – praktyk i doradca biznesowy z ponad 20-letnim stażem. Ostatnio wspierała IDC jako szef działu konferencji na Polskę i kraje nadbałtyckie. Od 2011 r. związana była ze stowarzyszeniem IACL, gdzie pełniła rolę Prezesa Zarządu i odpowiadała za praktykę HR oraz budowania marki pracodawcy.
Jako Dyrektor Marketingu i PR wspierała jedną z wiodących firm doradztwa podatkowego i europejskiego Accreo Taxand (obecnie CRIDO) . W tym czasie była również członkinią światowego komitetu sterującego ds. marketingu odpowiedzialną za globalną strategię PR w sieci Taxand. Współpracowała m. in. z: Nestlè Holding, Lucent Technologies, Hyatt International, Tieto czy DOOR Group, REGUS.
Justyna jest autorką wielu artykułów i komentatorką w: Puls HR, Rzeczpospolita, Proto, Dziennik Gazeta Prawna, a także współautorką książki: „Problemy zarządzania współczesną firmą”. Jest na liście 50 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce, która została opracowana przez redakcję tygodnika Gazeta Finansowa i mentorką w programie „Biznes w Kobiecych Rękach” organizowanym przez Fundację Przedsiębiorczości Kobiet. Członkini The Employee Engagement Network, IACL. Nominowana do nagrody PROTON za wkład w edukację z zakresu PR i komunikacji.


BDO Technology jest częścią BDO Sp. z o. o. jednej z największych, międzynarodowych firm audytorsko-doradczych, która specjalizuje się w zakresie nowoczesnych technologii, bezpieczeństwa, ciągłości działania, a także wspiera organizacje w usprawnieniu kluczowych procesów. BDO Technology wykonuje audyty biznesowe, a także oferuje kompleksowe doradztwo w zakresie Transformacji Cyfrowej, AML, RODO, Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa (dyrektywa NIS). Wdraża również innowacyjne procedury oraz rozwiązania. Więcej informacji: bdotechnology.pl

IKG TECHNOLOGY
Go to page
IKG TECHNOLOGY: